Close

Měníme systém fungování Neway

nkhuc

Přátelé, máme pro vás důležité informace. Od 23. ledna měníme systém našeho fungování. Kamenná prodejna ve Zbýšově byla pro nás obrovská výzva, ale bohužel se nám jí nepodaří splnit. Neuměli jsme vás přesvědčit o tom, že mít prodejnu zdravých potravin přímo v obci je obrovská výhoda a tím pádem jsme neprodali tolik produktů, aby se pokryly náklady, proto bude kamenná prodejna ve Zbýšově od první poloviny února uzavřena.

Na naší touze poskytovat možnost zdravého a rozumného stravování to ovšem nic nemění. Rozhodli jsme se zaměřit na mladou krev, abychom jim zdravé stravování ukázali už ve věku, kdy se jejich tělo vyvíjí. Startujeme tedy projekt “Newtýna – zdravá školní kantýna”. Pracujeme na něm již delší dobu a věříme, že projekt spustíme v prvních pár školách co nejdříve.

Zároveň i nadále budeme provozovat náš e-shop. Jedinou změnou je, že omezíme sortiment na produkty, které budeme využívat v Newtýnách a které budou tím pádem na skladě a kde zaručíme rychlé dodání až k vám domů.

Budeme rádi za každého kdo nás příjde podpořit jedním z posledních nákupů. Rádi se s vámi potkáme a popovídáme. Chtěli bychom touto cestou ještě poděkovat všem našim věrným zákazníkům, kteří nám pomáhali se zvládnutím nelehké situace a díky kterým se nám podařilo obchod ve Zbýšově udržet déle než rok. Mějte se krásně a buďte s námi, protože my budujeme novou cestu k lepšímu dni.

Váš Neway a Tomáš s Filipem.

Diskutovat můžete pod příspěvkem na Facebooku.